Uitnodigingen en oproepen

 

Naar aanleiding van de geschenkenbeurs van 19 en 20 november zijn er verschillende werkgroepen/teams opgericht. Hieronder vindt u de warme oproepen vanuit een aantal van de teams.

Helpende handen vooraf en tijdens de beurs kunnen we heel goed gebruiken!

 

Het promoteam van de geschenkebeurs doet de volgende oproep:

De posters van de geschenkenbeurs kunnen vanaf nu op het onthaal opgehaald worden, mocht je een goed plekje weten om deze op te hangen. Vanaf aanstaande donderdag hebben we ook weer flyers dus als je zin hebt in een fijne en nuttige herfstwandeling kan je er zeker op ons onthaal komen halen. Alvast bedankt! 

 

Het team "medewerkers" laat het volgende weten: 

Bij alle klassen zullen posters met takenlijstjes worden opgehangen. 
Maar iedereen is ook welkom om mee te helpen bij het organisatieteam! 

Dus heb jij (of een familielid of familievriend) nog een tof idee of handige skills, aarzel niet en laat het ons weten.

Wat we bijvoorbeeld concreet nog zoeken:

Wie heeft er mooie muziek om te delen en wil een uurtje op de geschenkenbeurs komen spelen ?
Let op, het betreft een muzikale sfeer omkadering, geen op zichzelf staand optreden.
=> graag contact opnemen met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Alvast bedankt vanwege het team "Medewerkers"

 

Er is ook een team "sfeer en gezelligheid" en daar zijn er tal van leuke ideeën waar helpende handen ook steeds welkom zijn. 

Zij zoeken momenteel alvast mensen die graag met hout bezig zijn en zich creatief willen uitleven met dit materiaal. We willen een kabouter-, boswezensbos maken voor tijdens de geschenkenbeurs en hopelijk ook voor langer. Wie maakt er een kabouter, een trol, een raampje, een lantarentje, een boself die zich kunnen verstoppen in het bos? Ter inspiratie, enkele voorbeelden. Mensen die graag iets maken mogen een berichtje sturen naar 0494651793 (Jepke, mama van Otis 3k) en komen zo mee in de WhatsApp-groep ‘het kabouterbos’. Uitkijkend naar jullie creatieve ideeën. Team "sfeer en gezelligheid’

kabouterbos

 

Het team "standhouders" laat weten dat de beurs bijna volzet is. Mocht je als ouder toch nog stand willen op onze beurs dan kan je steeds de vraag stellen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

 

De Wingerd wordt verdeelpunt voor bio groenten- en fruitpakketten

Enkele ouders geven vorm aan een nieuw initiatief bij ons op school: de verkoop van bio groenten en fruit in onze school. Dat zal dankzij de samenwerking met boer Gijs en boer Jules zijn. Gijs en Jules runnen samen Kempengoud, een biologisch groenten- en fruitbedrijfje, gelegen te midden van de velden tussen Nieuwmoer en Wildert.

Kempengoud staat voor duurzaamheid. Op hun 2 hectare grote veld telen ze zowat alle variëteiten van groenten die in ons klimaat geteeld kunnen worden. Hun verkoop gebeurt op het veld, in een primitief veldwinkeltje. Daarnaast stellen ze wekelijks groenten- en/of fruitpakketten samen, die ze verdelen via een aantal verdeelpunten in Essen, Kalmthout, Kapellen, Wuustwezel, Brasschaat,… Na de krokusvakantie lanceert Kempengoud enkele nieuwe verdeelpunten, waaronder ook eentje op onze school.

Producten

 • Alle producten zijn biologisch
 • Ze trachten de pakketten zoveel als mogelijk te vullen met heerlijke producten van hun eigen veld. Ze vullen aan met producten van collega-bioboeren uit de buurt. De rest kopen ze aan op de biologische vroegmarkt.
 • Ze werken seizoensgebonden.
 • Versheid is voor hen zeer belangrijk. Waar mogelijk wordt geoogst op donderdagochtend, de dag dat de pakketten worden samengesteld.
 • De pakketten worden steeds voorzien van een aantal heerlijke receptjes.

Inhoud en prijzen van de pakketen:

Bio groentenpakketen

 • 15 euro : 8-tal verschillende groenten --> dit is het basispakket
 • 20 euro : 10-tal verschillende groenten + meer van de groenten uit het basispakket
 • 25 euro : 12-tal verschillende groenten + meer van de groenten uit het basispakket

Bio fruitpakketten

 • 5 euros: +/-10 stukken/porties 
 • 10 euros: +/- 20 stukken/porties 
 • 15 euros: +/- 30 stukken/porties
 • 20 euros: +/- 40 stukken/porties
 • 25 euros: +/- 50 stukken/porties

Bio soeppakketen

 • 5 euros: gezinspakket 
 • 5 euros: pakket kleine klas (10-12 kinderen) 
 • 10 euros: pakket grote klas (18-22 kinderen)

Afhaling

 • Elke donderdagnamiddag tussen 15u00 en 17u30 in het materiaalhok of vrijdagochtend (met het risico dat er muizen aan gezeten hebben) om 8u30.
 • Breng een eigen zak/tas/bak mee om groenten en fruit in over te laden. De pakketten worden door de boer klaargezet in blauwe groentenbakken, die door hem terug meegenomen worden.

Contact coördinator verdeelpunt De Wingerd

 • Patricia Galiana (mama Mathisse L1): Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 • Rielke Brys (mama van Leon 2K): Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Bestellen

 • Ten laatste op zondagavond wordt u op de hoogte gebracht van de inhoud van het basispakket groenten.
 • Bestellen gebeurt via onderstaande link ten laatste maandagnamiddag om 16u.
 • Er wordt niet met een abonnementensysteem gewerkt. U kiest m.a.w. volledig vrij wanneer u bestelt.